Kayseri Bahçe Kapıları

Kayseri ve civarında Bahçe Kapıları; teknik servis, montaj, bakım ve onarım hizmetleri en hızlı ve ekonomik şekilde karşılanmaktadır.Sizde en hızlı çözümü en uygun fiyata almak istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçin.

teknik servis

Kayseri Bahçe Kapıları Teknik Servis

Günün her saatinde uygun ucuz fiyata Otomatik kapı tamir servisi hizmeti alacağınız kurumsal firmalar arasında olup ziyaretçilerimizi bilgilendirmek doğru yönlenmelerini sağlayıp hızlı ve kesin çözüm ortağınız olarak ürün ve hizmetlerimizden azami derecede faydalı bilgiler bulabilirsiniz.

Otomatik Bahçe Kapısı servis hizmeti için bize ulaşmanız durumunda, otomatik bahçe kapınızı  tamir ederiz.Bahçe Kapınızı sağlam çalışır hale getirmek bizim işimizdir.

bahçe kapıları kayseri

Kayseri Bahçe Kapısı Arıza

Fotoselli kapılarda meydana gelebilecek arıza ve sorunların başında fotoselli kapıların kanatlarına çarpma sonucu kanatların rayından çıkması yer almaktadır. Bu arıza kullanımdan kaynaklı bir sorun olduğu için garanti dışı olarak servis işlemi gerçekleştirilmesini gerekmektedir. Servis ekibi bu tarz arıza durumlarında kanatların tekerleklerini şase kısmından boşa alarak kanatları rayına oturtur ve tekerleklerin ayarlamasını yaparak arızayı gidermiş olur.

MD Otomatik Kapı her türlü arıza ve sorunda en hızlı şekilde yanınızda.Kayseri Bahçe Kapısı Arızaları için hemen iletişime geçin

bahçe kapıları kayseri

Kayseri Bahçe Kapısı Bakım & Onarım

 Periyodik bakım sayesinde meydana gelebilecek büyük çaplı hasarları önleyebilir ve arıza riskini oldukça düşük seviyelere indirebilirsiniz. 

Bizden hizmet alan onlarca mutlu müşteri arasına katılmak için hemen bizimle  iletişime geçin.

otomatik kapı, bahçe kapıları kayseri

Kayseri Bariyer Sistemleri Montaj

Ürünlerin sorunsuz ve uzun ömürlü çalışması otomatik fotoselli kapının montajının yapılacağı zeminle de alakalıdır. Terzasinde montajı yapılmamış bir fotoselli kapı sıkışmalar ve sürtünmelerden kaynaklı arıza verme olasılığını artıracaktır. Bu nedenle fotoselli kapının takıldığı doğrama ve zeminde terazide olması gerekmektedir.

Doğru seçilmiş bir ürün ve montaj kurallarına uygun yapılmış hatasız bir montaj ürünün uzun yıllar sorunsuz hizmet etmesini sağlayacaktır.

Deneyimli ve alanında uzman personelimizle sizlere hizmet vermekten mutluluk duymaktayız.

 
Scroll to Top
Mesaj Gönder
Yardımcı olmamız ister misiniz?
👋 Merhaba,
Bahçe Kapıları ile ilgili bilgi almak ister misiniz?