Kayseri Bariyer Sistemleri

Kayseri ve civarında Bariyer Sistemleri; teknik servis, montaj, bakım ve onarım hizmetleri en hızlı ve ekonomik şekilde karşılanmaktadır.Sizde en hızlı çözümü en uygun fiyata almak istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçin.

teknik servis

Kayseri Bariyer Sistemleri Teknik Servis

Otomatik bariyer servisi sanıldığından daha önemlidir. Arızalı bir otomatik bariyer her açıdan sanıldığından daha büyük riskli sonuçlara vesile olabilir.Araç giriş ve çıkışı için kullandığınız kollu bariyer sistemi arızalanırsa, bu işlemde çok ciddi problemler yaşayabilirsiniz. Çok ciddi aksamalara ve mağduriyetlere neden olabilecek bu duruma ilişkin olarak firmamız, haftanın her günü 24 saat bariyer servisi hizmetleri sunmaktadır

Otomatik bariyer tamiri için bize ulaşmanız durumunda, otomatik bariyerinizi tamir ederiz.Bariyerinizi sağlam çalışır hale getirmek bizim işimizdir.

bariyer sistemleri kayseri

Kayseri Bariyer Sistemleri Arıza

Dış mekanın ağır şartlarına karşı dayanıklı olarak geliştirilmiş olunan bir ürün olsa da Bariyer Sistemlerinde de arızalar yaşanabilir. Kötü hava koşullarından, aşırı sıcak havalara kadar her koşula karşı dirençli ve dayanıklı malzemelerden üretilir. Ancak elektriksel problemler ya da fiziki dış darbeler yüzünden kullanımında sorunlar görülebilir. Bununla birlikte düzenli olarak bakımının yaptırılmaması da önlenebilecek arızaların oluşmasına neden olabilir. Çünkü dış mekan koşulları dişlilerinde ya da motorunda kirlenme başta olmak üzere pek çok olumsuz etki oluşturabilir. Uzun süreler bunların temizlenmemesi ya da gerekli kontrollerinin yapılmaması durumunda önlenebilir arızaların meydana gelmesi söz konusu olur.

MD Otomatik Kapı her türlü arıza ve sorunda en hızlı şekilde yanınızda.Kayseri Bariyer Sistemleri Arızaları için hemen iletişime geçin

Kayseri Bariyer Sistemleri Bakım,Onarım

Geçiş kontrol sistemlerinde kumanda şekli elle, sensörlü, programla ile yapılmış olabilir. Bakım için kontrol edilecek olan sistemin kumanda şekli belirlenmelidir. Daha sonra kontrolü da yapan sistemin programı incelenmeli ve bunun için sisteme özel kontrol cihazlarıyla yapılabildiği gibi mevcut elemanlarla da kontrol işlemi yapılmalıdır. Kayseri Bariyer Sistemleri Bakım ve Onarım işlemleri sürekli olarak yapıldığında herhangi bir arıza durumu ile karşılaşılmaz ve sistem düzenli bir şekilde işlemeye devam eder.

Bariyer Sistemlerinizle ilgili bakım ve onarım işlerinizi en hızlı şekilde çözüme ulaştırıyoruz.

Kayseri Bariyer Sistemleri Montaj

Araç giriş ve çıkışlarının kontrol edilmesi gereken yerlerde kullanılan bariyer sistemleri güvenlik gereksinimlerinizi karşılamaktadır.Bariyer sistemleri uzaktan kumanda, plaka okuma sistemleri, kartlı geçiş sistemleri şekilde çalışabilmektedir.Firmamızdan Kollu bariyer , mantar bariyer hizmetleri alabilirsiniz.

Deneyimli ve alanında uzman personelimizle sizlere hizmet vermekten mutluluk duymaktayız.

 
Scroll to Top
Mesaj Gönder
Yardımcı olmamız ister misiniz?
👋 Merhaba,
Bariyer Sistemleri ile ilgili bilgi almak ister misiniz?