Kayseri Bina Otomasyon Sistemleri

Kayseri ve civarında Bina Otomasyon Sistemleri; teknik servis, montaj, bakım ve onarım hizmetleri en hızlı ve ekonomik şekilde karşılanmaktadır.Sizde en hızlı çözümü en uygun fiyata almak istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçin.

teknik servis

Kayseri Bina Otomasyon Sistemleri Teknik Servis

Tüm ticari binalardaki mekanik, elektrik, otomasyon sistemleri ve ofis donanımlarının ekonomik ömrü boyunca sorunsuz ve verimli olarak hizmet vermesi için;

Bina Otomasyon Sistemleri tamiri için bize ulaşmanız durumunda, sizlere hemen teknik servis hizmeti verebiliriz.

Kayseri Bina Otomasyon Sistemleri Montaj

Endüstriyel tesislerı, Alışveriş Merkezleri, Otel, Hastane, Havalimanı, Data Center, Rezidans konutlar, Ofis gibi farklı bina ve tesis türlerinde uygulanabilir.

Deneyimli ve alanında uzman personelimizle sizlere hizmet vermekten mutluluk duymaktayız.Bina Otomasyon sistemleri Montajı için bizimle hemen iletişime geçin.

 

Kayseri Bina Otomasyon Sistemleri Bakım & Onarım

Firmamız bakım ve onarım kapsamında; profesyonel ve kaliteli kadrosuyla müşterilerimizin devreye alınma ve proje tesliminden sonra da  destek ve hizmet vermeye devam etmektedir. İşletmelerde periyodik olarak yapılan bakımlar sayesinde sistemde oluşabilecek problemlerin önüne geçilmektedir. Bakım kapsamında sistem kontrolleri, çalışma testleri yapılarak eğer arızalı ekipmanlar (sensör,motor,kontrol modülü gibi) tespit edilirse bunları sistemin akışını bozmayacak şekilde hemen yenisi ile değiştirerek işletmelerde devamlılığı sağlamaktadır.

Bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz.

 

bina otomasyon sistemleri arıza

Kayseri Bina Otomasyon Sistemleri Arıza

Bina otomasyon sistemleri iklimlendirme ekipmanlarıyla konfor düzeyini arttırmanın yanı sıra enerji giderlerini de azaltıyor. Bütün sistem ve ekipmanlar tek bir istasyondan yönetilerek daha az sayıda teknik personel ile işletme giderlerin de düşürülmesine katkıda bulunuyor. Fakat artan enerji maliyetleri işletme giderlerine gün geçtikçe daha da olumsuz katkıda bulunmaktadır. Bu durum dolaylı olarak firmaların rekabet gücüne olumsuz olarak etki yapmaktadır. 

Bina Otomasyon Sisteminizin Arızalandığını tespit ettiyseniz hemen bizimle iletişime geçin.

 

Scroll to Top
Mesaj Gönder
Yardımcı olmamız ister misiniz?
👋 Merhaba,
Bina Otomasyon Sistemleri ile ilgili bilgi almak ister misiniz?