Kayseri Fotoselli Kapı Sistemleri

Kayseri ve civarında Otomatik Kapı Sistemleri; teknik servis, montaj, bakım ve onarım hizmetleri en hızlı ve ekonomik şekilde karşılanmaktadır.Sizde en hızlı çözümü en uygun fiyata almak istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçin.

teknik servis

Kayseri Fotoselli Kapı Sistemleri Teknik Servis

Açılıp kapanan ve açılıp kapandığı halde hiçbir sorun yaratmayan kapı seçeneklerinin, muhteşem bir teknolojiden faydalandığı burada açıkça görülmektedir. Özellikle bu teknolojiye doğru zamanlama ile birlikte yapılmış yatırımlarla beraber, gerektiğinde bu üst düzey teknolojinin sonuçlarını daha makul görmek gerekmektedir. Tamir bakım ve gerekli parça değişimi ile beraber servis hizmetlerinin kapı kullanımı konusunda mükemmel sonuçları desteklediği görülmektedir. Hele ki kendi kendine açılan ve muazzam bir kabiliyet gösteren fotoselli kapı modelleri ile birlikte, burada uygun  servislerin cazip hizmetleri dikkat çekiyor.

Hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Adsız tasarım (6)

Kayseri Fotoselli Kapı Sistemleri Arıza

Fotoselli kapılarda meydana gelebilecek arıza ve sorunların başında fotoselli kapıların kanatlarına çarpma sonucu kanatların rayından çıkması yer almaktadır. Bu arıza kullanımdan kaynaklı bir sorun olduğu için garanti dışı olarak servis işlemi gerçekleştirilmesini gerekmektedir. Servis ekibi bu tarz arıza durumlarında kanatların tekerleklerini şase kısmından boşa alarak kanatları rayına oturtur ve tekerleklerin ayarlamasını yaparak arızayı gidermiş olur.

MD Otomatik Kapı her türlü arıza ve sorunda en hızlı şekilde yanınızda.Kayseri Fotoselli Kapı  Sistemleri Arızaları için hemen iletişime geçin

Kayseri Fotoselli Kapı Sistemleri Bakım,Onarım

Elektrik tesisatı Bakım ve Onarımı yetkili bir personele yaptırmanız. Emniyet Fotosellerini kontrol edilmeli. Kapı radarlarının arıza yapması Acil çıkış butonunun takılı olmaması Şifreli geçiş vb. bir opsiyonun kapıya bağlantılı olması ve şifrenin bilinmemesi Vb. durumlarda kapının kullanımı; Manyetik frenleme sayesinde kapalı konumda olan bir kapıya el ile zorlama olması durumunda kapı açılmaz, fakat kapı motorunun gücünü aşacak bir güç uygulamasında kapı, yaklaşık 10 cm açmaya kadar bir kapatma direnci uygulayıp, zorlamanın devam etmesi durumunda kapıyı otomatik olarak açar.
 

Fotoselli Kapı Sistemlerinizle ilgili bakım ve onarım işlerinizi en hızlı şekilde çözüme ulaştırıyoruz.

Kayseri Fotoselli Kapı Sistemleri Montaj

Ürünlerin sorunsuz ve uzun ömürlü çalışması otomatik fotoselli kapının montajının yapılacağı zeminle de alakalıdır. Terzasinde montajı yapılmamış bir fotoselli kapı sıkışmalar ve sürtünmelerden kaynaklı arıza verme olasılığını artıracaktır. Bu nedenle fotoselli kapının takıldığı doğrama ve zeminde terazide olması gerekmektedir.

Deneyimli ve alanında uzman personelimizle sizlere hizmet vermekten mutluluk duymaktayız.

 
Scroll to Top
Mesaj Gönder
Yardımcı olmamız ister misiniz?
👋 Merhaba,
Fotoselli Kapılar ile ilgili bilgi almak ister misiniz?