Kayseri Otomatik Kepenk Sistemleri

Kayseri ve civarında Otomatik Kepenk Sistemleri; teknik servis, montaj, bakım ve onarım hizmetleri en hızlı ve ekonomik şekilde karşılanmaktadır.Sizde en hızlı çözümü en uygun fiyata almak istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçin.

teknik servis

Kayseri Otomatik Kepenk Sistemleri Teknik Servis

Başta iş yeri ve mağazalar için olmak üzere fabrikalar, orta ölçekli işletmeler, özel prefabrik yapılar ve garajlar için kullanılan otomatik kepenk çeşitlerinin üretimini yapan firmamız, yangın ve rüzgar dayanımının yanı sıra özel amaçlı koruma sağlaması için de yüksek kalitede üretilmiş olan kepenk sistemleri ile müşterilerine hizmet vermektedir.

Otomatik kepenk sistemi servis hizmeti  için bize ulaşabilirsiniz.

otomatik kepenk kayseri

Kayseri Otomatik Kepenk Sistemleri Arıza

Kepenk arızası  ,servis olarak tam donanımlı ekibimizle anında kepenk  yardım ,kepenk tamir , kepenk servis , kepenk destek hatlarımızla iletişime geçebilirsiniz. Hizmetimiz , günün her saati yani yedi gün yirmi dört  7/24  saat sınırsız tamir servis hizmeti veriyoruz.

MD Otomatik Kapı her türlü arıza ve sorunda en hızlı şekilde yanınızda.Kayseri Otomatik Kepenk Sistemleri Arızaları için hemen iletişime geçin

otomatik kepenk kayseri

Kayseri Otomatik Kepenk Sistemleri Bakım,Onarım

   Kepenk bakımı ; kepenk i belli aralıklarla  su ile yıkayınız , yalnız elektronik kısımlara su gelmemesine dikkat ediniz ,panel aralarındaki toz zamanla çamurlaşır , ses yapar , kesinlikle gres yağı sürmeyiniz , gres yağı zamanla tozlanır çamur, taş haline gelir, kepenk e zarar verir.Kepengin faydalarını konforunu yazmayacağım çünkü zaten herkes bunları bilip kepenk taktırıyor.Kepenk kullanımı yaygınlaşıp  motor , kumanda  , alıcı , manuel  yapıları arıza yapınca , kullanıcılar bu sistemlerin arızaları gideremediler.İşte tam da bu noktada bizler devreye giriyoruz.

Kepenk  Sistemlerinizle ilgili bakım ve onarım işlerinizi en hızlı şekilde çözüme ulaştırıyoruz.

otomatik kepenk kayseri

Kayseri Otomatik Kepenk Sistemleri Montaj

Kepenk sistemlerinde ölçü alımlarından sonra kısa süre içerisinde firmamız kepenk montajını gerçekleştirmektedir. Otomatik kepenk kurulumlarında en önemli dikkat edilmesi gereken unsur kepenklerin  hızlı ve seri çalışmasını sağlayan motor sistemleri ve kepenklerin kontrol edilmesini sağlayan kumanda ve alıcı sistemleridir.

Deneyimli ve alanında uzman personelimizle sizlere hizmet vermekten mutluluk duymaktayız.

 
Scroll to Top
Mesaj Gönder
Yardımcı olmamız ister misiniz?
👋 Merhaba,
Kepenk ile ilgili bilgi almak ister misiniz?